88% Response rate
Providing you the best range of multi utility basket attachment with effective & timely delivery.
₹ 799 / Piece Get Latest Price
| Basket Type | Cup And Saucer |
| Basket Size | 15×20 in |
| Material Grade | SS 304 |
| Wire Thickness | 4 mm |
| Cabinet Width | 700 mm |
| Shape | Rectangular |
| Color | Nickel chrome |
| Usage | Home, Hotel/Restaurant |
| With Copper Base | Yes |
| Installation Position | In Cabinets |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Modular Kitchen |
| Brand | Slimeline |
Tarun Singhal (Director)
Sunlight Home Products
Plot No.1289, Red Cross Road, Mie, Part-B, Bahadurgarh
Bahadurgarh - 124507, Jhajjar, Haryana, India
