88% Response rate
Manufacturer of a wide range of products which include stainless steel fruit basket.
₹ 679 / Piece Get Latest Price
| Basket Type | Fruit Basket |
| Basket Size | 15×20 in |
| Material Grade | SS304 |
| Wire Thickness | 4 mm |
| Cabinet Width | 400 mm |
| Shape | Rectangular |
| Material | Stainless steel |
| Brand | Slimline |
| Color | Nickel chrome |
| Design Type | Modular |
| Layer Per Rack | Single Layer |
| Application | Modular Kitchen |
Tarun Singhal (Director)
Sunlight Home Products
Plot No.1289, Red Cross Road, Mie, Part-B, Bahadurgarh
Bahadurgarh - 124507, Jhajjar, Haryana, India
