Manufacturer of a wide range of products which include pvc c gola.
₹ 800 / Piece Get Latest Price
| Profile Shape | C-Slot |
| Kitchen Layout | L-Shaped |
| Cross-Section (WxH) | 40x40 mm |
| Cabinet Material | Waterproof Plywood |
| Shutter Finish | Acrylic |
| Finish | white |
| Length | 3 m (10 ft) |
| Countertop Material | Quartz |
| Alloy & Temper | 6063-T6 |
| Grade | Heavy Duty |
| Application | Furniture/Wardrobe |
| Glass Compatibility | 4-6 mm |
Tarun Singhal (Director)
Sunlight Home Products
Plot No.1289, Red Cross Road, Mie, Part-B, Bahadurgarh
Bahadurgarh - 124507, Jhajjar, Haryana, India